REMAX
RK Evropa
Next REALITY
MM reality
RK Sting

Realitní kancelář STING

Realitní kancelář STING

6. 6. 2012, 13:26

Prodej či koupě nemovitosti není jistě záležitostí, kterou bychom činili den co den. Je tedy na místě nechat si poradit od odborníků. Dostane se nám ale v případě realitních kanceláří skutečně vždy rady v náš prospěch?

Realitní kancelář STING

Otázka, zda nám realitní makléři v dnešní době budou radit skutečně v náš prospěch, je bohužel na místě. Mnohým z nich se jedná daleko více o vlastní provize než naši spokojenost. V případě zaměstnanců realitní kanceláře Sting to naštěstí neplatí. Pokud tedy plánujete prodej domu, bytu, zahrádky nebo i velkého hotelu, restaurace, prostě jakékoli nemovitosti, nebojte se využít jejích služeb.

Nabídka služeb realitní kanceláře Sting

Vedle naprosté profesionality, serióznosti, ochoty a slušnosti všech zaměstnanců vám realitní kancelář Sting nabízí služby maximálního rozsahu. Plánujete-li prodej jakékoli nemovitosti, zařídí vše, od jejího nafocení až po prodej za nejvýhodnější možnou cenu. Samozřejmě pro vás nejvýhodnější. Makléři ochotně dojedou do vašeho domu, penzionu či na pozemek, který prodáváte. Vše nafotí a pomohou i co se týká odhadu částky, ze kterou by bylo možné danou nemovitost prodat. Radu poskytnou i v případě, že by se odprodání vaší nemovitosti za počáteční cenu nedařilo tak rychle, jak byste si přáli a potřebovali. Výše provize z prodeje ze služby tohoto rozsahu vás v případě realitní kanceláře Sting velmi mile překvapí.

Je snad slušnost zázrak?

Slušného realitního makléře aby dnes člověk pohledal, říká spousta lidí. Mnozí z vás bohužel mají opravdu špatné zkušenosti s přístupem a jednáním zaměstnanců realitních kanceláří. Provize - tak zní to zakleté slovo. Co nejvyšší a co nejrychleji. V jednání makléřů se tak často setkáte s nátlakem, neupřímností nebo dokonce lží a triky. Pokud se ale rozhodnete využít služeb realitní kanceláře Sting, věřte, že slušnost a upřímnost hledat nebudete muset.

Realitní kancelář Sting

Pokud se chcete ubezpečit o kvalitách realitní kanceláře Sting, navštivte její webové stránky. Kladné recenze, široká a přehledná nabídka služeb i nemovitostí, ...

Zobrazení: 11893 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

MM reality recenze
MM REALITY INFORMACE
Adresa
M & M reality holding a. s.
nám. Republiky 2686
530 02 Pardubice 1

Kontakt
Email: email
Telefon: 800 100 446
Next REALITY recenze
NEXT REALITY INFORMACE
Adresa
Anglická 583/11
Vinohrady
120 00 Praha 2

Kontakt
E-mail: email
Web: www.nextreality.cz
Tel./fax: 222 517 959
RK Evropa recenze
RK EVROPA INFORMACE
Adresa
Václavské náměstí 793/36
11000 Praha

Kontakt
Tel. recepce: 224 422 555
E-mail: email
RK Sting recenze
REMAX INFORMACE
Adresa
K Rukavičkárně 94
190 14 Praha 9

Kontakt
E-mail: email
Pevná linka:
Na telefonním čísle jsou vám k dispozici každý všední den v době od 9:00 do 17:00.
! Important: This is an archived version of the old website
disclaimer