REMAX
RK Evropa
Next REALITY
MM reality
RK Sting

Realitní kancelář Evropa

Realitní kancelář Evropa

6. 6. 2012, 13:25

Rozhodli jste se pořídit si nemovitost, kde byste trávili letní dny a dovolenou, která doslova klepe na dveře? Nebo byste naopak dům, chatu či zahradu rádi prodali, protože jejich údržba vám zabírá příliš času a léto plánujete prostě jinak?

Realitní kancelář Evropa

Plánujete prostě koupit nebo prodat nemovitost? Komu ale svěřit nejen důvěru, ale především své finance? Realitních kanceláří je nespočet. Bohužel ne všechny poskytují služby profesionální, seriózní. Ne všem jde o spokojenost klienta více než o vlastní zisk a provize. Realitní kanceláři Evropa se ale svěřte s veškerou důvěrou. Setkáte se s odborníky na svém místě a slušným jednáním v každém ohledu.

Realitní kancelář Evropa vás nadchne svým přístupem

Ať už nemovitost kupujete nebo prodáváte, jistě oceníte seriózní a slušné jednání realitního makléře, kterému se svěříte. Velmi často se bohužel setkáváme s přístupem zaměstnanců realitních kanceláří, který jasně vypovídá o faktu, že provize z uzavřené smlouvy jsou pro makléře daleko důležitější než vaše spokojenost coby klienta. V případě realitní kanceláře Evropa ale věřte, že pořekadlo Náš zákazník, náš pán bude platit. Realitní makléři trpělivě vyslechnou veškeré vaše požadavky na nemovitost, kterou si přejete pořídit a především věnují dostatek času a píle tomu, aby vaše požadavky a přání naplnili a nalezli pro vás odpovídající domek, chatu, zahradu či byt.

Realitní kancelář vás nadchne nabídkou

Realitní kancelář Evropa není na trhu žádným nováčkem. Za téměř šest let působení si vybudovala nejen velmi dobré jméno, ale i velmi rozsáhlou nabídku nemovitostí. Podívejte se na její webové stránky a přesvědčte se o faktu, že vám umožní pořídit si jakoukoli nemovitost nejen v rámci České republiky ale dokonce i v zahraničí. Proč si před létem nekoupit například chatku nebo apartmán někde u moře?

Realitní kancelář bez nátlaku

Pokud si přejete trávit v nové chatce u moře již počátek letošního léta, spolehněte se, že realitní kancelář Evropa udělá vše proto, aby pro vás odpovídající nemovitost našla co nejrychleji. Pokud si ale naopak chcete dopřát dostatek času na promyšlení koupě nebo prodeje, věřte, že na vás nebude vynaložen jakýkoli nátlak ve smyslu honby makléřů za provizemi.

Zobrazení: 8817 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

MM reality recenze
MM REALITY INFORMACE
Adresa
M & M reality holding a. s.
nám. Republiky 2686
530 02 Pardubice 1

Kontakt
Email: email
Telefon: 800 100 446
Next REALITY recenze
NEXT REALITY INFORMACE
Adresa
Anglická 583/11
Vinohrady
120 00 Praha 2

Kontakt
E-mail: email
Web: www.nextreality.cz
Tel./fax: 222 517 959
RK Evropa recenze
RK EVROPA INFORMACE
Adresa
Václavské náměstí 793/36
11000 Praha

Kontakt
Tel. recepce: 224 422 555
E-mail: email
RK Sting recenze
REMAX INFORMACE
Adresa
K Rukavičkárně 94
190 14 Praha 9

Kontakt
E-mail: email
Pevná linka:
Na telefonním čísle jsou vám k dispozici každý všední den v době od 9:00 do 17:00.
! Important: This is an archived version of the old website
disclaimer