REMAX
RK Evropa
Next REALITY
MM reality
RK Sting

M&M reality recenze

M&M reality recenze

29. 6. 2012, 9:49

Realitní kancelář M&M reality je bílá vrána. Máte špatné zkušenosti se službami realitních kanceláří? Bílé vrány, tedy M&M realit, se skutečně nebojte. Pro realitní kancelář M&M reality je skutečně spokojený klient více než provize.

M&M reality zkušenosti

Realitní kancelář M&M reality působí na trhu už několik let. Díky tomu si dokázala vybudovat skutečně dobré jméno. Její velmi dobrá pověst je založena na skutečně široké nabídce nemovitostí, které je přes ni možné koupit. I služby, které nabízejí v případě, že plánujete nemovitost prodávat, dosahují maximálního rozsahu. Profesionalita a slušnost jejích zaměstnanců je pak třešničkou na dortu.

Nakupte s realitní kanceláří M&M reality

Pokud si přejete koupit byt, dům, zahradu, chatu, kancelář, garáž, prostě jakoukoli nemovitost, věřte, že v nabídce realitní kanceláře M&M reality naleznete přesně to, co hledáte. Přesvědčte se o téměř nekonečnosti její nabídky nemovitostí na webových stránkách. Že jste snad nenašli to, co jste si představovali? Je to téměř nemožné, ale pokud se to přece jen přihodilo, věřte, že makléři si dají práci a námahu s tím, aby tuto skutečnost co nejrychleji vyřešili a sehnali nemovitost, jakou jste si vysnili.

Prodejte s realitní kanceláří M&M reality

Zdálo by se, že pokud plánujete prodej nemovitosti, bude situace o něco jednodušší. Jistě, nebude nutné hledat. Víte předem, co prodáváte. Ale pozor. Jde vám přece o to za kolik. Náhle je tedy vlastně prodej nemovitosti složitější. Špatné zkušenosti se službami některých realitních makléřů jsme již bohužel zmiňovali. Nezapomeňte ale, že realitní kancelář M&M reality je tou pověstnou bílou vranou. Žádného honu za provizemi se tedy nebojte.

Realitní kancelář M&M reality je opravdu bílá vrána

S klidem využijte například i rady makléřů ohledně odhadu ceny vaší nemovitosti. Nechte si doporučit upravení ceny tak, aby prodej nemovitosti proběhl dostatečně rychle a za přiměřenou částku. Až to vše proběhne sami uznáte, že provize za služby, ochotu, lidské jednání makléřů realitní kanceláře M&M reality jsou směšné. Tak se zasmějte a usmějte nad tím, jak dobře jste si vybrali.

Zobrazení: 11847 Hodnocení:
Diskuze k článku M&M reality recenze

Zaslat komentář


MM reality recenze
MM REALITY INFORMACE
Adresa
M & M reality holding a. s.
nám. Republiky 2686
530 02 Pardubice 1

Kontakt
Email: email
Telefon: 800 100 446
Next REALITY recenze
NEXT REALITY INFORMACE
Adresa
Anglická 583/11
Vinohrady
120 00 Praha 2

Kontakt
E-mail: email
Web: www.nextreality.cz
Tel./fax: 222 517 959
RK Evropa recenze
RK EVROPA INFORMACE
Adresa
Václavské náměstí 793/36
11000 Praha

Kontakt
Tel. recepce: 224 422 555
E-mail: email
RK Sting recenze
REMAX INFORMACE
Adresa
K Rukavičkárně 94
190 14 Praha 9

Kontakt
E-mail: email
Pevná linka:
Na telefonním čísle jsou vám k dispozici každý všední den v době od 9:00 do 17:00.
! Important: This is an archived version of the old website
disclaimer